Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

wyrok1a.jpg
wyrok1a.jpg


DTMWierzbno.jpg
DTMWierzbno.jpg


Bialogard17.jpg
Bialogard17.jpg


ilyin17.jpg
ilyin17.jpg


mrocza17a.jpg
mrocza17a.jpg


talakhadze257.jpg
talakhadze257.jpg


talakhadze220anaheim.jpg
talakhadze220anaheim ...


anaheim105+M.jpg
anaheim105+M.jpg


anaheim90+Ka.jpg
anaheim90+Ka.jpg


anaheim90+K.jpg
anaheim90+K.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 353
Użytkowników: 0
Razem: 353

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Kazachstanu: PUCHAR KAZACHSTANU KOBIET I MĘŻCZYZN !
Wysłano dnia 08-03-2017 o godz. 17:57:27 przez autor

Z Kazachstanu
W dn. 01-05.03.br w Kyzylorda (KAZ) odbył się „Puchar Kazachstanu Kobiet i Mężczyzn”, podczas którego rywalizowało ogółem 150 kobiet i mężczyzn 16 oś- rodków podnoszenia ciężarów w kraju. Podczas zawodów, najlepsze wyniki uzys- kali: Saule SADUAKASOVA (93, Kostanai) – 195 (85+100) – 269,3 pkt. w 58 kg K, Assem SADYKOVA (93, Kyzylorda) – 200 (90+110) – 262,1 pkt. w 63 kg K, Mayra FAIZUL- LAYEVA (95, OKO) – 210 (90+120) – 261,2 pkt. w 69 kg K i Asel AMANGELDI (95, Almaty) – 175 (78+97) – 257,3 pkt. w 53 kg K oraz Rustem SYBAI (93, Kyzylorda) – 377 (166+211) – 419,6 pkt. w 105 kg M, Albert LINDER (96, Almaty) – 327 (145+182) – 408,2 pkt. w 77 kg M, Semen LINDER (97, Almaty) – 342 (160+182) – 406,1 pkt. w 85 kg M i Aidar KAZOV (95, SKO) – 325 (140+185) – 405,7 pkt. w 77 kg M > WYNIKI 



W kategorii wagowej do 105 kg MPuchar Ilyi Ilyina” wywalczył najlepszy zawodnik
turnieju... Rustem SYBAI (93, Kyzylorda), który otrzymał także nagrodę pieniężną
w wysokości 150 tyś. tenge (ok. 1920 zł)


Podczas zawodów, najlepsze wyniki uzyskali:

KOBIETY

48 kg (01.03):
145 (65+80) – Yuliya POTASOVA (02, Almaty)
126 (57+69) – Gulnur YBYRAY (Almaty)
125 (57+68) – Natalya BERDIK (Almaty)

53 kg (01.03):
175 (78+97) – Asel AMANGELDI (95, Almaty) – 257,3 pkt.
163 (76+87) – Aleksandra LACHKOVA (96, Almaty)
142 (62+80) – Akmaral URGESHBAYEVA (Aktobe)

58 kg (02.03):
195 (85+100) – Saule SADUAKASOVA (93, Kostanai) – 269,3 pkt.
183 (83+100) – Lidiya ANUFRIEVA (ShKO)
180 (82+98) – Madina ASTAMIROVA (ShKO)

63 kg (02.03):
200 (90+110) – Assem SADYKOVA (93, Kyzylorda) – 262,1 pkt.
165 (70+95) – Ekaterina DOLGIKH (ShKO)
160 (70+90) – Elizaveta BELOUSOVA (ShKO)

69 kg (02.03):
210 (90+120) – Mayra FAIZULLAYEVA (95, OKO) – 261,2 pkt.
193 (85+108) – Anzhela CHALKAROVA (99, Almaty)
178 (78+100) – Ekaterina BYKOVA (ShKO)

75 kg (03.03):
212 (102+110) – Raushan MESHITKHANOVA (95, Almaty) – 252,6 pkt.
152 (67+85) – Dilyara PRZHANOVA (Kyzylorda)
146 (65+81) – Anelya SUMBEMBAYEVA (ShKO)

90 kg (03.03):
185 (85+100) – Valeriya DEZHNINA (Kostanai)
143 (65+78) – Nuray KASENALY (Almaty)
137 (58+79) – Indira KENESBEKOVA (Kyzylorda)

+90 kg (03.03):
240 (105+135) – Aleksandra ABORNEVA (86, OKO)
236 (101+135) – Ayzada MUPTILDA (98, Almaty)
195 (85+110) – Danagul ISAPA (Almaty)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (01.03):
203 (88+115) – Almat ASANKHANULY (Kyzylorda)
202 (87+115) – Ayan BAYZAKOV (Kostanai)
187 (81+106) – Rakhat BEYSEMBAYEV (ShKO)

62 kg (02.03):
269 (119+150) – Igor SON (98, Almaty) – 383,1 pkt.
259 (124+135) – Adilbek BALKHAYEV (94, Kyzylorda)
237 (105+132) – Yerbolat ZHOLAMANOV (93, Kyzylorda)

69 kg (03.03):
295 (135+160) – Mikhail DROZDOV (97, Almaty) – 392,1 pkt.
264 (123+141) – Aleksandr KIM (91, Almaty)
260 (120+140) – Aydos TURSYNBAY (Kyzylorda)

77 kg (04.03):
327 (145+182) – Albert LINDER (96, Almaty) – 408,2 pkt.
325 (140+185) – Aidar KAZOV (95, SKO) – 405,7 pkt.
299 (134+165) – Andrey SNEGUROV (Karagandy)

85 kg (04.03):
342 (160+182) – Semen LINDER (97, Almaty) – 406,1 pkt.
308 (138+170) – Medet DZHUNDUBAYEV (Almaty)
290 (136+154) – Kirill STAROVERKIN (Karagandy)

94 kg (05.03):
336 (151+185) – Aybek ZHENIBEKOV (OKO) – 381,6 pkt.
330 (145+185) – Ayat AMIRBEKOV (96, Kyzylorda)
315 (140+175) – Daulet MYRZAKHMETOV (Almaty)

105 kg (05.03):
377 (166+211) – Rustem SYBAI (93, Kyzylorda) – 419,6 pkt.
341 (155+186) – Alikhan SHAYKHIDDINOV (OKO)
330 (145+185) – Ildar MINNIYAROV (Kostanai)

+105 kg (05.03):
367 (170+197) – Ibragim BERSANOV (92, Almaty) – 384,7 pkt.
285 (125+160) – Evgeniy KOLESNIKOV (ShKO)
263 (113+150) – Igor POLOZOV (ShKO)

MD

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Kazachstanu
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Kazachstanu:
WYSOKI POZIOM MISTRZOSTW KAZACHSTANU !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Kazachstanu

Przepraszamy, komentarze dla tego artykułu są niedostępne.


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 47