Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   *************************


GALERIE

wyrok1a.jpg
wyrok1a.jpg


DTMWierzbno.jpg
DTMWierzbno.jpg


Bialogard17.jpg
Bialogard17.jpg


ilyin17.jpg
ilyin17.jpg


mrocza17a.jpg
mrocza17a.jpg


talakhadze257.jpg
talakhadze257.jpg


talakhadze220anaheim.jpg
talakhadze220anaheim ...


anaheim105+M.jpg
anaheim105+M.jpg


anaheim90+Ka.jpg
anaheim90+Ka.jpg


anaheim90+K.jpg
anaheim90+K.jpgONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 359
Użytkowników: 0
Razem: 359

AKTUALIZACJEDarmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Prasa Donosi: PROKURATOR W PZPC… BĘDĄ ZARZUTY ?
Wysłano dnia 18-03-2017 o godz. 18:02:41 przez autor

Prasa donosi
Prokuratura u ciężarowców szuka przekrętów w przetargu - dowiedziała się „Wyborcza”. Dowiedzieliśmy się, że jest też drugie śledztwo - w sprawie wyboru trenera reprezentacji. Czy szefowa Komisji Rewizyjnej zawiadomiła prokuraturę, bo nie wybrano jej męża ? Jeśli chodzi o pierwsze śledztwo, proku- ratura wyjaśni, czy w PZPC doszło do udaremnienia lub utrudnienia przetargu w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. „Wyborcza” pisała o sprawie w styczniu. Przetarg na sprzęt za ponad pół miliona złotych został rozpisany i rozstrzygnięty niezwłocznie po zwy- cięstwie Mariusza Jędry w wyborach na prezesa. Wygrała go firma A dzięki kryterium ceny. Przetarg skasowano, rozpisano nowy, wygrała znów firma A. Ale ponownie zmieniono warunki przetargu, przy czym – jak twierdzi właściciel firmy A Mateusz Lendzioszek – rzucano mu kłody pod nogi, np. żądając materiałów uzupełniających w nierealnym terminie. W końcu wygrała firma B, która w poprzednich przetargach była numerem dwa. Prokuratura sprawdzi, czy w chwili zapłacenia za sprzęt był on w Polsce. Lendzioszek jest przekonany, że nie, co byłoby złamaniem warunków przetargu, o którym sądzi, że był ustawiony. To on zawiadomił prokuraturę.

Prezes Jędra i Sebastian Churas, czyli właściciel firmy B, która ostatecznie wygrała, dosko- nale się znają – również dlatego, że są ze Śląska. Podczas wyborów w PZPC Churas głosował na Jędrę… „Nie prowadzę przetargów…” – powiedział „Wyborczej” Jędra… „Robił to praw- nik, który współpracował z poprzednim zarządem... Pytałem naszego prawnika głośno i wyraźnie, czy to, co podpisuję, jest zgodne z prawem. Odpowiedział, że tak. Pojechałem sprawdzić, czy sprzęt został dostarczony, narobiłem mnóstwo zdjęć, aby mieć dowód…” - mówi prezes Jędra. … „Sprzęt Eleiko, który kupiliśmy, jest renomowany. Nic się na nim nie zacina, używanie sprzętu nie grozi kontuzją. Konkurencyjny producent Werk-San ma złą reputację. Będziemy w 100 proc. współ- pracować z prokuraturą…” - deklaruje prezes. Prezes przyznał, że zarząd PZPC przegło- sował ostatnio uchwałę, że część środków uzyskanych od sponsorów może otrzymać szef związku oficjalnie pracujący społecznie. Firma B będzie zaraz sponsorem PZPC – gdy tylko podpisze umowę. Oddzielne zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyła Komisja Rewizyjna związku – dotyczy ono konkursu na trenera kadry. Jest nim dziś Robert Dołęga. Jego kontrkandydatem był m.in. Mirosław Choroś, którego żona jest szefową Komisji Rewizyjnej. To drugie dno sprawy. Ale jest i trzecie. Mianowicie klub Mazovia Ciechanów, w którym małżeństwo Chorosiów pracuje, nie otrzymało ze związku sprzętu. Dlaczego ? Bo wpadł na dopingu zawodnik Mazovii – Jarosław Samoraj (Radosław Leniarski, 16.03.br; 20:02, wyborcza.pl)

 
Pokrewne linki
· Więcej o Prasa donosi
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Prasa donosi:
ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Prasa donosi

Przepraszamy, komentarze dla tego artykułu są niedostępne.


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 47