Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

ADEM.jpg
ADEM.jpg


sams17.jpg
sams17.jpg


vlad17a.jpg
vlad17a.jpg


vlad17b.jpg
vlad17b.jpg


vlad17c.jpg
vlad17c.jpg


vlad17d.jpg
vlad17d.jpg


korasia17.jpg
korasia17.jpg


martiro172.jpg
martiro172.jpg


martiroMED.jpg
martiroMED.jpg


orsag243a.jpg
orsag243a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 290
Użytkowników: 1
Razem: 291
Teraz online:
01: marek_d


AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Ukrainy: MISTRZOSTWA UKRAINY U17 & XXXI TURNIEJ YAKOVA KUTSENKI !
Wysłano dnia 04-07-2017 o godz. 20:29:22 przez autor

Z Ukrainy
W dn. 27.06-02.07.br w Skadovsku (UKR) odbyły się „Mistrzostwa Ukrainy Ju- niorek i Juniorów do lat 17”, połączone z „XXXI Międzynarodowym Tur- niejem Pamięci Yakova Kutsenki” – zasłużonego mistrza sportu i trenera w czasach ZSRR, 14-krotnego mistrza ZSRR w wadze ciężkiej (1937-1952), 2-krot- nego mistrza Europy (1947, 1950), wicemistrza świata z 1946 roku oraz autora 58 rekordów ZSRR i 4 świata. Podczas zawodów, w których wystąpiło ogółem 130 kobiet i 253 mężczyzn z Białorusi, Mołdawii i Ukrainy, padły 3 rekordy Ukrainy młodzików U15 (*) a najlepsze wyniki uzyskali: Mariya GANGUR (00, Uzhgorod; 58,0) – 188 (85+103) – 259,7 pkt. i Kamila KONOTOP (01, Kharkiv; 58,0) – 186 (84+102) – 256,9 pkt. oraz Evgen YANTSEVICH (00, Kharkiv; 85,0) – 316 (145+171) – 375,2 pkt. i Andriy BOZHUK (00, Volochisk; 94,0) – 323 (148+175) – 366,9 pkt. wśród juniorów U17 a także Angelina LOMACHINSKA (96, Khmelnitskiy; 48,0) – 165 (75+90) – 261,5 pkt. i Ganna MAKAROVA (93, Skadovsk; 120,0) – 221 (94+127) – 225,6 pkt. oraz Oleg PROSHAK (83, Khmelnitskiy; 130,0) – 425 (195+230) – 437,7 pkt., Pavlo KHODASEVICH (83, BLR; 85,0) – 357 (160+197) – 423,9 pkt., Kostyantin REVA (93, Zaporizhzhya; 105,0) – 386 (171+215) – 420,7 pkt. i Mikolay CHERNYAK (86, BLR; 85,0) – 338 (155+183) – 401,3 pkt. podczas turnieju Jakova Kutsenki > WYNIKI 


Poniżej najlepsze wyniki zawodów:

Mistrzostwa Ukrainy Juniorek i Juniorów U17

Dziewczęta


44 kg (28.06; 12):  98 (43+55) – Karina KOMISSARENKO (03, Petropavlivka; 41,8)
48 kg (28.06; 11): 138 (63+75) – Alina ZAKHARCHENKO (02, Kharkiv; 48,0), 135 (65+70) – Svitlana SAMULYAK (03, Uzhgorod; 47,6)
53 kg (28.06; 20): 146 (67+79) – Ruslana KUZIKOVA (01, Mikolaiv; 53,0)
58 kg (28.06; 21): 188 (85+103) – Mariya GANGUR (00, Uzhgorod; 58,0) – 259,7 pkt., 186 (84+102) – Kamila KONOTOP (01, Kharkiv; 58,0) – 256,9 pkt., 150 (66+84) – Katerina BUGAY (01, Kropivnitsk; 58,0)
63 kg (29.06; 15): 195 (89+106) – Katerina ILKHANOVA (00, Chornobaivka; 63,0) – 255,6 pkt., 155 (68+87) – Elvira BOROZNA (02, Kharkiv; 63,0)
69 kg (29.06; 11): 138 (61+77) – Ganna SHAROVA (01, Kramatorsk; 69,0)
75 kg (29.06; 10): 177 (77+100) – Katerina GUSEVA (00, Chornobaivka; 75,0)
+75 kg (29.06; 9): 162 (70+92) – Anastasiya VLASENKO (02, Kamyanskiye)

Chłopcy


50 kg (29.06; 14): 161 (71+90) – Vadim NISHCHEGLOD (01, Kharkiv; 50,0)
56 kg (29.06; 19): 205 (93+112) – Roman ELNIKOV (00, Mikolaiv; 56,0), 198 – 2 zawodników
62 kg (30.06; 33): 222 (100+122) – Ivan BILOKONENKO (01, Skadovsk; 62,0)
69 kg (30.06; 29): 257 (117+140) – Pavlo DERSENKO (00, Bila Tserkva; 69,0)..., 250* (110+140) – Yuriy GRINCHUK (02, Lviv; 69,0)
77 kg (30.06; 25): 285 (130+155)  -Dmitro SHEMCHUK (00, Zdolbuniv; 77,0) – 355,7 pkt., 263 (118+145) – Volodimir MASLIY (00, Kamenets Podilskiy; 77,0)
85 kg (01.07; 16): 316 (145+171) – Evgen YANTSEVICH (00, Kharkiv; 85,0) – 375,2 pkt., 300 (134+166) – Anatoliy GORIDKO (00, Lviv; 85,0) – 356,2 pkt., 285 (130+155*) – Oleg NIKOLAYENKO (02, Kharkiv; 85)
94 kg (01.07; 19): 323 (148+175) – Andriy BOZHUK (00, Volochisk; 94,0) – 366,9 pkt., 310 (135+175) – Roman GUDZ (00, Buchach; 94,0)..., 292 (135*+157) – Bogdan GOZA (02, Zhidachiv; 94,0)
+94 kg (01.07; 13): 314 (143+171) – Igor SHOLOKH (01, Kiev)


Turniej Pamięci Yakova Kutsenki

Kobiety

48 kg (28.06; 2 zawodniczki):
165 (75+90) – Angelina LOMACHINSKA (96, Khmelnitskiy; 48,0) – 261,5 pkt.

53 kg (28.06; 7):
130 (60+70) – Anna BONDARENKO (86, Khmelnitskiy; 53,0)

58 kg (28.06; 3):
165 (74+91) – Darina SIRICEANU (00, MDA; 58,0)

63 kg (28.06; 4):
153 (70+83) – Alona POLYKOVA (98, Bakhmut; 63,0)

69 kg (28.06; 3):
156 (70+86) – Katerina TRETYAKOVA (96, MDA; 69,0)

75 kg (28.06; 1):
180 (80+100) – Tetyana KVACHAN (88, Mariupol; 75,0)

+90 kg (28.06; 1):
221 (94+127) – Ganna MAKAROVA (93, Skadovsk; 120,0) – 225,6 pkt.

Mężczyźni

56 kg (29.06; 2):
248 (106+137) – Dmitro VORONOVSKIY (97, Zaporizhzhya; 56,0) – 379,8 pkt.

62 kg (29.06; 7):
267 (121+146) – Gennadiy LAPTEV (98, BLR; 62,0) – 380,3 pkt.
265 (120+145) – Yaroslav ZABOLOTNIY (95, Khmelnitskiy; 62,0)
227 (100+127) – Pavlo KARMALAK (00, MDA; 62,0)

69 kg (29.06; 14):
273 (127+146) – Marin ROBU (00, MDA; 69,0)
271 (126+145) – Kristian KARAZIYA (99, MDA; 69,0)

77 kg (30.06; 12):
295 (131+164) – Vladislav BEZIK (96, Svalyava; 77,0)
292 (127+165) – Taras GRISHIN (98, Zaporizhzhya; 77,0)

85 kg (01.07; 13):
357 (160+197) – Pavlo KHODASEVICH (83, BLR; 85,0) – 423,9 pkt.
338 (155+183) – Mikolay CHERNYAK (86, BLR; 85,0) – 401,3 pkt.
290 (130+160) – Mikola RYASHCHENKO (99, Skadovsk; 85,0)

94 kg
(01.07; 13):
320 (141+179) – Ruslan GRUSHKO (97, BLR; 94,0)
319 (145+174) – Viktor LETUCHIY (79, Dnipropetrovsk; 94,0)

105 kg (01.07; 12):
386 (171+215) – Kostyantin REVA (93, Zaporizhzhya; 105,0) – 420,7 pkt.
350 (160+190) – Roman ZAYTSEV (87, Kramatorsk; 105,0) – 381,5 pkt.
335 (155+180) – Yaroslav CHERNISHOV (92, Chornomorsk; 105,0)

+105 kg
(02.07; 12):
425 (195+230) – Oleg PROSHAK (83, Khmelnitskiy) – 437,7 pkt.
386 (170+216) – Mikita PROSHINSKIY (95, Skadovsk) – 397,5 pkt.
376 (175+201) – Mikhail AVDEEV (82, BLR)
375 (170+205) – Andriy OSTAPYUK (93, Lutsk)
373 (173+200) – Eduard ZEZYULIN (98, BLR)
368 (167+201) – Ivan LITVINOV (88, Kiev)
360 (165+195) – Oleg GANZENKO (99, Zaporizhzhya)
352 (155+197) – Ilya LEBEDEV (97, BLR)

Pełne wyniki zawodów: Mistrzostwa Ukrainy U17, Turniej Yakova Kutsenki (pdf)

MD

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Ukrainy
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Ukrainy:
TURNIEJ KWALIFIKACYJNY „ZIRVE” NA UKRAINIE !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Ukrainy

Przepraszamy, komentarze dla tego artykułu są niedostępne.


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.05 sekund :: Zapytania do SQL: 47