Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

ADEM.jpg
ADEM.jpg


sams17.jpg
sams17.jpg


vlad17a.jpg
vlad17a.jpg


vlad17b.jpg
vlad17b.jpg


vlad17c.jpg
vlad17c.jpg


vlad17d.jpg
vlad17d.jpg


korasia17.jpg
korasia17.jpg


martiro172.jpg
martiro172.jpg


martiroMED.jpg
martiroMED.jpg


orsag243a.jpg
orsag243a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 285
Użytkowników: 1
Razem: 286
Teraz online:
01: marek_d


AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Ukrainy: MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA UKRAINY U23 !
Wysłano dnia 28-08-2017 o godz. 18:01:11 przez autor

Z Ukrainy
W dn. 09-12.08.br w Khmelnitskim (UKR) rozegrano „Młodzieżowe Mistrzostwa Ukrainy Kobiet i Mężczyzn do lat 23”, w których wystąpiło ogółem 89 kobiet i 127 mężczyzn. Podczas zawodów padły 2 rekordy juniorek U15 (*) a najlepsze wyniki uzyskali: Olena KOKHANENKO (95, Bakhmut; 63,0) – 210 (94+116) – 275,2 pkt., Anastasiya LISENKO (95, Odessa; 106,0) – 250 (110+140) – 262,0 pkt., Veronika IVASYUK (95, Kolomiya; 58,0) – 191 (90+101) – 263,8 pkt. i Viktoriya SHUMIYCHUK (96, Kiev; 69,0) – 208 (94+114) – 258,7 pkt. wśród pań oraz Leonid KUBISHKOVSKIY (94, Kiev; 115,0) – 411 (186+225) – 435,7 pkt., Bogdan BURYACHEK (96, Severodon; 105,0) – 382 (172+210) – 416,4 pkt., Ruslan KOZHAKIN (95, Severodon; 94,0) – 350 (160+190) – 397,5 pkt. i Igor OBUKHOV (98, Bakhmut; 85,0) – 330 (148+182) – 391,8 pkt. wśród panów. Wyniki i zdjęcia nadesłał wielki przyjaciel „PSz” – Nikolay Koltakov (UKR), thank’s > WYNIKI


W kategorii +90 kg K najlepszy wynik uzyskała Anastasiya LISENKO (95, Odessa).
Na zdjęciu w najlepszej próbie podrzutu na 140 kg (powyżej). Wśród mężczyzn
najlepiej zaprezentował się Leonid KUBISHKOVSKIY (94, Kiev), który wygrał
zdecydowanie kategorię wagową +105 kg M. Na zdjęciu poniżej, w najlepszej
próbie podrzutu na 225 kg !




Wyniki i zdjęcia z Ukrainy nadesłał reporter witryny internetowej ironwolrd.ru
a jednocześnie wielki przyjaciel „PSz” - Nikolay Koltakov (UKR)


Poniżej najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (09.08; 15 zawodniczek):
154 (68+86) – Nadiya EFIMCHUK (95, Bakhmut; 48,0)
145* (66+79*) – Alina ZAKHARCHENKO (02, Kharkiv; 48,0)

53 kg (09.08; 21):
175 (81+94) – Kamila KONOTOP (01, Kharkiv; 53,0) – 257,3 pkt.
160 (72+88) – Marina ALEKSANDROVA (99, Bakhmut; 53,0)

58 kg (09.08; 19):
191 (90+101) – Veronika IVASYUK (95, Kolomiya; 58,0) – 263,8 pkt.
180 (85+95) – Mariya GANGUR (00, Kharkiv; 58,0)

63 kg
(09.08; 16):
210 (94+116) – Olena KOKHANENKO (95, Bakhmut; 63,0) – 275,2 pkt.
196 (87+109) – Tetyana KACHAN (94, Chernigiv; 63,0) – 256,9 pkt.
194 (85+109) – Alina KIRICHUK (99, Rivne; 63,0)
188 (85+103) – Olga PIKASH (99, Kropivnitsk; 63,0)

69 kg
(10.08; 10):
208 (94+114) – Viktoriya SHUMIYCHUK (96, Kiev; 69,0) – 258,7 pkt.
200 (94+106) – Alona SHEVKOPLYAS (98, Bakhmut; 69,0)
188 (88+100) – Ekaterina ABIBOK (99, Kharkiv; 69,0)
187 (92+95) – Ivanna PAVLIK (94, Skalat; 69,0)

75 kg (10.08; 6):
176 (76+100) – katerina GUSEVA (00, Chornobaivka; 75,0)

90 kg (10.08; 2):
148 (68+80) – Oleksandra OLEYNIK (01, Lutsk; 90,0)

+90 kg
(10.08; 4):
250 (110+140) – Anastasiya LISENKO (95, Odessa; 106,0) – 262,0 pkt.
240 (105+135) – Elizaveta BARANOVA (98, Zaporizhzhya; 102,0)
151 (66+85) – Diana BILIK (01, Druzhkivka; 100,0)


MĘŻCZYŹNI

56 kg
(10.08; 8):
235 (105+130) – Pavlo ZALIPSKIY (98; Kharkiv; 56,0)

62 kg (10.08; 8):
227 (102+125) – Murat MAKHMUDOV (95, Zhidachiv; 62,0)
227 (100+127) – Volodimir GALIY (01, Zhidachiv; 62,0)

69 kg (10.08; 23):
272 (122+150) – Oleksiy SHKURKSIY (99, Kreminna; 69,0)

77 kg (11.08; 22):
300 (138+162) – Vitaliy SMOCHEK (00, Zdolbuniv; 77,0) – 374,5 pkt.

85 kg (11.08; 20):
330 (148+182) – Igor OBUKHOV (98, Bakhmut; 85,0) – 391,8 pkt.
329 (148+181) – Illya KULIKOV (97, Vugledar; 85,0) – 390,6 pkt.
317 (142+175) – Anton SERDYUKOV (98, Kriviy Rig; 85,0) – 378,7 pkt.

94 kg (11.08; 18):
350 (160+190) – Ruslan KOZHAKIN (95, Severodon; 94,0) – 397,5 pkt.
330 (152+178) – Andriy BOZHUK (00, Volochisk; 94,0)

105 kg (11.08; 17):
382 (172+210) – Bogdan BURYACHEK (96, Severodon; 105,0) – 416,4 pkt.
345 (154+1910 – Robert KAZANCHIN (95, Kharkiv; 105,0) – 376,1 pkt.

+105 kg (12.08; 11):
411 (186+225) – Leonid KUBISHKOVSKIY (94, Kiev; 115,0) – 435,7 pkt.
362 (165+197) – Oleg GANZENKO (99, Zaporizhzhya; 115,0) – 383,8 pkt.

Oryginalny protokół zawodów (pdf)

MD



 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Ukrainy
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Ukrainy:
TURNIEJ KWALIFIKACYJNY „ZIRVE” NA UKRAINIE !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Ukrainy

Przepraszamy, komentarze dla tego artykułu są niedostępne.


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 47